EXOTIC LONGWAVE ADVENTURE TIME

Miejsce

BALI INDONESIA

Data

14-28.10.2023 *
28.10 - 11.11.2023 *
11.11-25.11.2023 *

Cena wyjazd premium

7990 pln

Pozostało

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

WYJAZDY EXOTIC LONGWAVE ADVENTURE TIME

BALI INDONESIA

Oferta Bali Premium to przede wszystkim wyselekcjonowane usługi noclegowe. To propozycja dla osób , które cenią sobie komfort. Zabieramy Cię w podróż różnorodna jak ta wyspa! Będziemy w miejscach, które oddają ducha Bali. Program zaprojektowany na przygodę i relaks! Popłyniemy na wyspę Nusa Penida bardziej dzika z obłędnymi plażami! Zakochasz się w tej podróży nie tylko od pierwszego wejrzenia! Pierwszy napotkany zapach, który unosi się w każdym zakątku wyspy (to za sprawą kadzideł) Pierwsze smaki – kuchnia indonezyjska to prawdziwa uczta dla kubków smakowych. Natura. Słońce. Soczystość kolorów. MAGIA!

OPIS CAMPU

Dzień 1
Przylot z Polski lub innego kraju ( nie wliczone w cenę )​
Denpasar
Dzień 2
Przylot na Bali. Osobiście odbieramy Was z lotniska i ruszamy do Sanur. Zakwaterowanie. Relaks po podróży. Spotkanie organizacyjne, omówienie planu na nadchodzące dni. Wręczenie giftów od Biura Podróży LONGWAVE. Wspólna kolacja.
Denpasar
F9669DB4-52CC-4578-9560-DF1D50511AB0.jpg
Sanur
Dzień 3
Dzień rozpoczynamy od zajęć jogi. Śniadanie. Transport na plażę. Szkolenie na surfingu lub plażowanie. Zawieziemy Was w miejsce gdzie każdy z Was będzie mógł postawić swoje pierwsze kroki na fali. Ci, którzy już mieli tę okazję też odnajdą tutaj wraz z profesjonalnymi instruktorami swój surferski “plac zabaw” i złapię niejedną długą falę! Obiad w sprawdzonym lokalnym miejscu-prawdziwa uczta dla kubków smakowych. Popołudniowy transport do Jimbaran na targ rybny ze świeżymi rybami i owocami morza. To wszystko przygotowane na miejscu. Zachód słońca na fantastycznej plaży w Jimbaran - integracja grupy.
Sanur
Sanur
Dzień 4
Poranny zastrzyk energii - joga. Śniadanie. Nurkowanie na wraku w Tulamben (dodatkowo płatne) - wyjazd całodniowy

Lub

Dalsza część szkolenia na surfingu. Po szkoleniu wyjście do Beach Clubu, relaks, jacuzzi, basen z widokiem na spot surfingowy. Obiad. Powrót do hotelu. Możliwość skorzystania z rewelacyjnych, słynnych na Bali masaży - my polecamy ten kamieniami. (dodatkowo płatne)
Sanur
Nusa Penida
Dzień 5
Śniadanie. Wyjazd na NUSA PENIDA. Nusa Penida to magiczna wyspa leżąca niespełna 25 km od Bali. Zdecydowanie przyciąga do siebie swoimi naturalnymi atrakcjami. Oszałamiające widoki. Rajskie plaże. Imponujące wodospady. Drogi po środku dziewiczej dżungli. Niepowtarzalny klimat! Będąc na Bali jest to wręcz obowiązkowy punkt wyjazdu! Transport na wyspę (speed boat). Zakwaterowanie w hotelu. Obiad w lokalnej restauracji. Zachód słońca na plaży Gamat Bay lub na górze Puncak Mundi (najwyższe wzniesienie na Nusa Penida)
Nusa Penida
Nusa Penida
Dzień 6
Śniadanie. Poranna medytacja lub joga. Wyjazd na słynną plażę KELINGKING oraz słynny klif T-REX. Jest to jedno z najbardziej pocztówkowych miejsc tego regionu. Transport na DIAMOND beach. Na plażę prowadzą schody wykute w klifie. Sama plaża otoczona jest klifami i turkusową wodą. Zachód słońca na ATUCH beach okrzyknięta jedną z najpiękniejszych plaż Nusa Penida
Nusa Penida
Nusa Penida
Dzień 7
Śniadanie. Wyprawa na wodospad Guyangan oraz wodospad Seganing. Chill w klubie The Chill
Nusa Penida
Nusa Penida
Dzień 8
Śniadanie. Wyjazd na Manta Point -snorkelling nurkowanie (płatne dodatkowo). Niepowtarzalna okazja do spotkania jednych z największych zwierząt pod wodą.

lub

Wyjazd do świątyni GIRI PUTRI znajdującej się w spektakularnej jaskini. Jest to największa świątynia na tej wyspie. To tutaj Balijczycy przyjeżdżają specjalnie na proces ceremonii oczyszczenia, który obejmuje 5 stacji wewnątrz jaskini. O 17:00 powrót do portu Mata Hari Terbit i przejazd do Ubud
Nusa Penida
Ubud
Dzień 9
Śniadanie. Poranna sesja jogi w magicznym Ubud. Wizyta w wypełnionych soczystą zielenią Tarasach Ryżowych. Po drodze będziemy mieli okazję do zdegustowania najdroższej kawy na świecie Kopi Luwak oraz lokalnych herbat smakowych, kakao i balijskiej kawy. Następnie pojedziemy do Świątyni Tirta Empul - inaczej “święte źródło”. Świątynia składa się z kompleksu źródeł, z których wypływa święta woda. To właśnie tutaj można uczestniczyć w ceremonii oczyszczenia. Tuż obok znajduje się świątynia Gunung Kawi-zdecydowanie wyróżniająca się świątynie na tle innych. Transport na wodospad Tibumana otoczony dżunglą i polami ryżowymi co dodaje nadzwyczajnego klimatu. Powrót do hotelu. Lokalna kolacja.
Ubud
Ubud
Dzień 10
Śniadanie. Wizyta w Monkey Forest, gdzie możemy spacerować wśród żyjących tam małpek. Zachód słońca Campuhan Ridge walk. Czas wolny - możliwość wybrania się do lokalnego Ubud Market gdzie można zakupić wyjątkową biżuterię, ręczne dzieła artystyczne czy ubrania lub wybrania się na wieczorny pokaz tradycyjnego tańca balijskiego, takiego jak Barong czy Kecak w Pałacu Królewskim.
Ubud
Uluwatu
Dzień 11
Śniadanie w Ubud, poranna medytacja/joga. Transport na południe wyspy do Uluwatu, zakwaterowanie. Wyjazd na plażę odosobnioną klifami z nieskazitelnie białym piaskiem. Nyang Nyang to dzika plaża i mekka surferów. Po plażowaniu na rajskiej plaży udamy się po drodze do świątyni Uluwatu. Unikatowa świątynia usytuowana na zboczu klifu. Dzień zakończymy na plaży Bingin skąd będziemy podziwiać zachód słońca. Wieczorami lokalne knajpy rozkładają stoliki na samej plaży gdzie można w urokliwym klimacie zjeść kolacje.
Uluwatu
Uluwatu
Dzień 12
Dzień relaksu. Czill w kultowym beach barze Single Fin. Możliwość kontynuacji szkolenia surfingowego. Zachód słońca na plaży. Wieczorne wyjście do klubu na klifie-impreza
Uluwatu
Uluwatu
Dzień 13
Czas wolny przed podróżą. Transfery na lotnisko Denpasar / wylot do Polski
Uluwatu
Home Sweet home
Dzień 14
Powrót do domu.
Home Sweet home

*Biuro Podróży LONGWAVE zastrzega sobie prawo do zmiany programu biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne i kondycje uczestników.

Nie zapomnij

 1. Krem UV
 2. Nakrycie głowy
 3. Wygodne buty
 4. Strój kąpielowy 
 5. Paszport 
 6. Certyfikat COVID
 7. Okulary przeciwsłoneczne
 8. Ładowarki do sprzętów
 9. Umilacze długie podróży tj. książka, słuchawki, poduszka itp.
 10. Letnie ubrania

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek:

Bebek Cottage Hotel
Segara Agung Hotel
Puri Mesari Hotel
Puri Gopa Hotel
Kompyang Cottage
Alam Indah
Bumi Muwa
Uluwatu Sunrise

Położenie:

SANUR 

NUSA PENIDA 

UBUD 

ULUWATU 

Premium

Pokój dwuosobowy

Klimatyzacja

Basen

EXOTIC LONGWAVE ADVENTURE TIME

CENNIK

CENA OBEJMUJE:

 • Noclegi (3 noclegi Sanur, 3 noclegi Nusa Penida, 3 noclegi Ubud, 2 noclegi Uluwatu)
 • Bilety wstępu do atrakcji wymienionych w planie wyjazdu
 • 11 x śniadanie
 • Transfer z lotniska w dniu przylotu i na lotnisko w dniu wylotu 
 • Transfery podczas całego pobytu 
 • Transport łodzią na Nusa Penida
 • Zajęcia z porannej joga/medytacja 
 • Opiekun grupy na miejscu
 • Foto i wideorelacja z wyjazdu 
 • Materiały promocyjne
 • Ubezpieczenie imprez zagranicznych w zakresie KL/NNW na warunkach dostępnych w Biurze obejmuje w szczególności: – 

a) ubezpieczenie zdrowotne

b) ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Gwarancję ubezpieczeniową Biura nr M523265 na kwotę 206.500,50 PLN

CENA NIE OBEJMUJE:

 • Biletów lotniczych
 • Wizy ( koszt 500 000 IDR ok. 150 PLN na 1 miesiąc) wizę wykupuje się na lotnisku Denpasar na wyspie po wylądowaniu*
 • Atrakcji dodatkowo płatnych wymienionych w planie wycieczki
 • Naliczanej dopłaty dla pokoju jednoosobowego w wysokości 1 500 PLN

Jedną z unikatowych cech naszej oferty jest indywidualne podejście do potrzeb każdego z Was. Zapraszamy Was w podróż do przepięknego, egzotycznego i ekscytującego zakątka naszej Planety.

Być może zdecydujecie się przyjechać kilka dni wcześniej, niż przewiduje to nasz program? 

A może będziecie mieli więcej wolnego i postanowicie przedłużyć sobie pobyt w Indonezji? 

A może wreszcie względy praktyczne (ceny biletów) przeważą i okaże się, że Wasza podróż będzie w nieco innych terminach? 

Pomożemy Wam zorganizować wszystkie te niestandardowe elementy. Pragniemy, abyście byli zadowoleni decydując się na przygodę z nami.

 

Cena standardowa

Zakwaterowanie premium

7990 pln

Płatne jednorazowo przy rezerwacji

Przy rejestracji po:

21.04.2023

Cena promocyjna

Wyjazd na 4 tygodnie

-1 000 pln

*maksymalna wysokość wszystkich zniżek to łącznie 1 000zł