Chorwacja - Katamaran

Start

Split

Data

04 - 11.06 Czerwiec

Cena

5990 pln

5890 pln

do 31.03.2022

Pozostało

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

LONGWAVE CAMP SAILING Edition 2022 | CHORWACJA | 18+

Kontynuacja zeszłorocznego projektu. Kolejna edycja Longwave Sailing Edition

Tym razem wychodzimy na przeciw osobom, które już z nami były na jachcie oraz tym, którzy chcą spróbować czegoś zupełnie nowego lub potrzebują trochę więcej komfortu. Wypływamy w rejs KATAMARANEM. 

OPIS CAMPU

Jedziemy do Chorwacji. Tam zaczynamy beztroski rejs 12-sto osobowym katamaranem. 
Rejs przeznaczony jest dla każdego niezależnie od umiejętności czy doświadczenia żeglarskiego. Jest to świetny wyjazd, aby zacząć swoją przygodę z żeglarstwem. Ponadto ta forma turystyki jest coraz bardziej doceniana. Chorwacja to kraj, który posiada wyjątkowo urozmaiconą linię brzegową. niezliczoną ilość uroczych zatoczek, wysp, małych portów oraz odosobnionych, malowniczych przystani rybackich.

SPLIT
Start - Sobota
SPLIT
Niedziela
Trogir
Marina w Trogirze to najstarsza marina w mieście. Jej największym atutem jest bliskie sąsiedztwo Starego Miasta i zachwycający widok na promenadę Trogiru oraz twierdzę Kamerlengo. Marina Trogir znajduje się na wyspie Čiovo, naprzeciwko centrum miasta Trogir, które wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wyspę Čiovo i miasto Trogir łączy most z 2,8 metrowym przejściem od poziomu morza. Trogir jest bardzo dobrze skomunikowany poprzez infrastrukturę drogową, a w bezpośrednim pobliżu miasta jest również międzynarodowy Port Lotniczy Split (6 km).
Niedziela
Poniedziałek
Skradin
Jedna z najpiękniejszych marin znajduje się na samym ujściu rzeki Krki, a ze względu na unikalne mieszanie się morskiej i słodkiej wody jest szczególnie interesująca dla właścicieli drewnianych łodzi. W miesiącach letnich jest miejscem skąd liczni żeglarze wyruszają do obliskiego Parku Narodowego Krka. Marina z malowniczym centrum miasta Skradinu stanowi jednolitą całość, w której panuje przyjemna atmosfera i jest, bogata oferta gastronomiczna.
Poniedziałek
Wtorek
Kaprije
Kaprije to jedna z większych wysp Sibeńskiego archipelagu.Żeglarze doceniają naturalne piękno tego miejsca: urozmaicony kształt wybrzeża i liczne, bezpieczne zatoki. Miejsce to z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy szukają klimatów „starej” Chorwacji. Wrażenie, że czas się tutaj zatrzymał, potęguje brak ruchu kołowego, sennie kołyszące się rybackie łódki wśród betonowych pomostów, cisza i spokój. Główną atrakcją jest przybijający kilka razy dziennie prom. W mieście znajdziemy kilka restauracji nastawionych głównie na żeglarzy i wakacyjnych turystów.
Wtorek
Środa
Komiża - Bisevo
lezy nad glebokim zalewem na zachodnim wybrzezu wyspy Vis u podnóży 600-metrowej góry Hum i jest znane w całej Chorwacji ze swoich tradycji rybackich. Oprócz rybołóstwa na wyspie produkowane jest doskonałe wino, a okoliczne zatoki są rajem dla płetwonurków. Jest to typowe śródziemnomorskie miasteczko z wąskimi uliczkami, domami scisnietymi wokól portu przyciaga turystów pieknymi plazami.

Niewielka wysepka Biševo oddalona jest mniej niż pięć mil morskich od Komižy, kolebki falkušy, znajduje się na nim znana Modra jaskinia, którą w 1884 roku namalował i opisał baron Eugen von Ransonet. Według jego propozycji otwór jaskini został rozszerzony i stała się dostępna dla całego świata. Odkryte piękno jaskini w kolorze turkusowym od tego czasu ciągle przyciąga turystów. Jaskinia ma dwa wejścia, jedno mniejsze, to poszerzone, przez które może przepłynąć łódź, a drugie wejście jest spadziste i o wiele szersze, na południowej stronie jaskini pod poziomem morza. Przez to podwodne wejście przedziera się światło słoneczne, które przechodząc przez wodę najpierw się załamuje i potem odbija się od dna jaskini.
Środa
Czwartek
Palmiżana - Hvar- Zlatni rat


Palmiżana
Jedna z najpiękniejszych marin w Chorwacji zlokalizowana na wyspie św. Klemensa w archipelagu wysp Piekielnych.

Hvar
Hvar to bajkowy, wakacyjny kurort położony na chorwackiej wyspie o tej samej nazwie. urokliwa lokalizacja, kameralna i romantyczna starówka, niewielki port i okoliczne zatoczki. Miasto pełne jest zabytków, przepięknych widoków i restauracji ze stolikami na świeżym powietrzu

Zlatni Rat
Być może najbardziej wyjątkowa plaża na świecie jest jednym z symboli tego kraju, zdecydowanie i najpopularniejszym motywem na pocztówkach z Chorwacji. Zlatni Rat jest plażą o wyjątkowym kształcie długości około pół kilometra i jest dziwnym zjawiskiem naturalnym, ponieważ jest prostopadła do linii brzegowej. Plaża jest z małego, białego żwiru, który jest bardzo przyjemny do chodzenia. We wnętrzu tego „półwyspu” znajduje się sosnowy las, który oferuje wczasowiczom mało cienia jako przyjemny odpoczynek od opalania. Znajduje się tutaj duża liczba restauracji oferujących bardzo bogatą ofertę.
Czwartek
Piątek
Vrboska- Split
Mimo że jest najmniejszą miejscowością na wyspie Hvar, Vrboska zachwyca swoim pięknem i czarem. Znajduje się na północnym wybrzeżu wyspy, w zatoce, na końcu wąskiego i wijącego się fiordu. Nazywają ją „Małą Wenecją” ze względu na liczne mosty, które rozciągają się nad kanałem do wysepek na środku zatoki. Marina Vrboska znajduje się na zewnętrznej części portu, a jej idylliczny obraz dopełnia gęsty sosnowy las i przepiękne plaże i zatoki.
Piątek

ZAKWATEROWANIE

Łódź

Katamaran Lagoon 42

Kabiny
4 + 2
Koje
8 + 2 + 2
Prysznice
4
Ilość osób na pokładzie: 12

Transport

W cenie, wyjazd z Polski busem / możliwość dojazdu własnego

ATRAKCJE

Subwing
Podwodne atrakcje
Nocne życie
Beach Bary
Wędrówki
Urokliwe restaurację

CENNIK

CENA OBEJMUJE:

1. Wynajem Katamaranu – Zakwaterowanie     ( 7 noclegów ) + Skipper  

2. Sprzątanie jachtu 

3. Paliwo 

4. Mariny

5. Taksa klimatyczna   

6. Zdjęcia z całego obozu udostępnione w wersji elektronicznej

7. Ubezpieczenie NNW

8. Pełną realizacje programu, atrakcje min. tj. Wodospady rzeki krka, Subwing, Deski LONGWAVE, Nurkowanie i wiele wiele innych 

9. Transport z polski busem 

10. Gwarancja dobrej zabawy!

CENA NIE OBEJMUJE:

1. Wyżywienia    

Cena standardowa

5990 pln

Płatne jednorazowo przy rezerwacji

Przy rejestracji po:

01.04.2022

Cena promocyjna

Oferta ograniczona czasowo

5890 pln

Przy rejestracji do:

31.03.2022

Cena promocyjna

First Minute - Rezerwacja do końca marca

- 100 pln

Bierzesz ze sobą dodatkową osobę

- 100 pln

*maksymalna wysokość wszystkich zniżek to łącznie 100zł