ROWEROWA EDYCJA GÓRSKA 2022

Miejsce

ŚWIERADÓW ZDRÓJ

Data

12-15 Maj

Cena

1590 pln

1490 pln
ZAPISZ SIĘ
do 31.03.2022

Pozostało

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

LONGWAVE CAMP 2022
ROWEROWA EDYCJA GÓRSKA | ŚWIERADÓW ZDRÓJ | WIEK 10+

Totalna nowość! Doskonały program szkoleń na rowerach elektrycznych w górach Izerskich. Single tracki, Trasy panoramiczne. Oprócz tego, wycieczki trekkingowe, wspólne ogniska. Relaks w saunie, jacuzzi, a nawet możliwość skorzystania z masaży relaksacyjnych czy leczniczych. Daj się ponieść przygodzie w urokliwych górach Izerskich!

OPIS CAMPU

Zapraszamy Was na nowy cykl wyjazdów. Rowery dla każdego, na każdym poziomie zaawansowania w przepięknym klimacie górskim. Wyjazd skierowany jest dla każdego kto jest głodny nowych przygód. Aktywny wypoczynek połączony z przygotowaniem “formy” przed sezonem letnim. 

Główną uwagę skupiamy na doszkalaniu się na rowerach elektrycznych, natomiast nie zabraknie spacerów, porannych rozruchów dla chętnych, integracji wieczornych przy ognisku i nie tylko. Dzięki dużej przestrzeni wokół domu (ogród, sad, staw) siesty poobiednie będziemy mogli spędzać na świeżym powietrzu. Naturalnie znajdziemy również czas na relaks korzystając z oferty ośrodka (jacuzzi, sauna, masaże). 

Ośrodek jest przyjazny zwierzętom natomiast zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zgłoszenia chęci przyjechania z pupilem. 

Wyżywienie serwowane jest z lokalnych, bio produktów.

DLA KOGO:

– Dla rodzin (dzieci powyżej 10-tego roku życia).

– Dla młodzieży (powyżej 18-tego roku życia) i dorosłych.

 

SZKOLENIA

Na zajęciach  wyrobisz prawidłowe nawyki, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje z zakresu bezpieczeństwa i pewności prowadzenia roweru w trudnych warunkach górskich. 

Nie musisz być „kolarzem”, aby pewnie czuć się na rowerze. Na szkoleniach poznasz zasady panowania w najbardziej typowych sytuacjach, które często kończą się upadkiem. Sprawdzisz granice fizyki, których przekroczenie grozi kontuzją – zobaczysz jak wyjdziesz z opresji.

Wszystkie przejazdy są szczegółowo omawiane z instruktorami, aby maksymalnie wyeliminować współczynnik błędu.

CO TO JEST SINGLE TRACK?

Single track to system wąskich, krętych i jednokierunkowych tras rowerowych w malowniczych okolicznościach przyrody, zlokalizowanych w Górach Izerskich na granicy polsko-czeskiej, przebiegająca przez miejscowości: Świeradów-Zdrój w Polsce oraz Nové Město pod Smrkem w Czechach. Po single track mogą poruszać się zarówno rowery napędzane siłą własnych mięśni, jak i rowery elektryczne – dla niewprawionych podróżników. Ścieżki Single Track Świeradów, gdzie będą odbywać się szkolenia zostały zaprojektowane przez Walijskiego budowniczego górskich tras rowerowych Dafydda Davisa, który uznawany jest za jednego z czołowych przedstawicieli w swojej dziedzinie. Trasy są przygotowane w taki sposób, by zapewnić rozrywkę zarówno doświadczonym rowerzystom, jak i rodzinom chcącym aktywnie spędzić wolny czas

GÓRY IZERSKIE

Góry Izerskie nie należą do największych masywów górskich, dzięki czemu są doskonałym miejscem nawet dla początkujących turystów, idealnym nie tylko na piesze, ale i rowerowe wycieczki. 

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek:

DOM W DOMU

Położenie:

Dom w Domu to około 200 letni budynek po generalnym remoncie. Gościnny dom na Pogórzu Izerskim z widokiem na Karkonosze. Dom w Domu położony jest na wzgórzu w urokliwym miejscu – wsi Gajówka, 10 min od Świeradowa Zdrój i 30 min od Szklarskiej Poręby. Dookoła jest mnóstwo tras rowerowych i single tracków, miejsc na spacery i nordic walking.

Na terenie ośrodka:

 • Komfortowe pokoje o wysokim standardzie.
 • Stale dostępny płatny minibar z napojami i przekąskami.
 • Kącik kawowy z expressem – dla Gości bezpłatny.
 • Salon połączony z jadalnią z widokiem na góry. 
 • Plac zabaw,
 • Tyrolka, 
 • Pokój multimedialny (Z Xboxem kinect i TV 55″)
 • Strefa relaksu z widokiem na góry
 • Ogród, sad, miejsce na duże ognisko, grilla nad stawem
 • Miejsca parkingowe na zamkniętym podwórku.
 • Miejsce przyjazne zwierzętom

Adres:

Gajówka 16, 59-630 Mirsk, Polska

POKOJE

WYŻYWIENIE

Właściciele stawiają na lokalne eko produkty. Oferują warzywa i owoce z własnego ogródka, sery od kóz wypasanych na Pogórzu izerskim, jajka od kur karmionych naturalnie, swobodnie biegających po wiejskim podwórku, własnej produkcji dżemy i konfitury, wszystkie produkty najwyższej jakości w tym pure, bio i od lokalnych dostawców.

Sami właściciele tak wypowiadają się w kwestii wyżywienia:

“Z rana budzimy zapachem świeżego pieczywa i aromatycznej kawy 🙂 Przygotowujemy zdrowe, z lokalnych i bio produktów śniadania w formie bufetu. Dbamy o dostawców składników na potrawy. W sezonie warzywa, owoce i zioła staramy się mieć z własnego ogródka lub od zaufanych dostawców. Wiejskie jajka od szczęśliwych kur kupujemy w zaprzyjaźnionym gospodarstwie w Gajówce i w wiosce obok. Prawdziwe sery i wędliny są stąd. Jeżeli musimy kupić składniki w „normalnym” sklepie, to wybieramy te pozbawione chemii, wysokiej jakości, często BIO – gotujemy dla Was, tak jak sami jemy. Pamiętamy jednak, że jesteście na wakacjach, więc jest też trochę niezdrowych rzeczy jak np. słój Nutelli ;-)”

SAD I OGRÓD

CENNIK

CENA OBEJMUJE:

1. zakwaterowanie (4 noclegI)

2. Pełne wyżywienie (Śniadania, obiad, kolacja)

3. Pełną realizację programu

4. Sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programu (np. rowery elektryczne, kaski, itp)

5. 2 Dni szkoleń na rowerach elektrycznych (wycieczka rowerowa, single tracki)

6. Całodobową opiekę wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów

7. Zdjęcia z całego obozu udostępnione w wersji elektronicznej

8. Ubezpieczenie NNW

9. Pakiet wyjazdowy ROWEROWA EDYCJA GÓRSKA 2022

10. Gwarancja dobrej zabawy!

Cena standardowa

1590 PLN

Płatne jednorazowo przy rezerwacji

Przy rejestracji po:

01.04.2022

Cena promocyjna

Oferta ograniczona czasowo

1490 pln

Przy rejestracji do:

31.03.2022

Cena promocyjna

First Minute - Rezerwacja do końca marca

- 100 pln

Rodzeństwo na obozie

- 50 pln

Obóz dwutygodniowy

-100 pln

*maksymalna wysokość wszystkich zniżek to łącznie 100zł