fbpx Skip to content

Kolekcja LONGWAVE. Jak powstała oraz czym się inspirowaliśmy ?

3 listopada, 2019

Czym się inspirowaliśmy?

Dlaczego Surfing in the city i Summer Trip ?​

Przede wszystkim najpierw trzeba podkreślić, że stworzyliśmy nowy produkt ze swoimi autorskimi truckami, które dają nam możliwość surfowania gdzie tylko jesteś. Świetny sposób na trening i forma innowacyjnego przemieszczania się po mieście. Wkrótce dechy 2020 również w sprzedaży.

To Nas zainspirowało do stworzenia klasycznej kolekcji longwave pod nazwą surfing in the city. Rzeczy, które dla Was zaprojektowaliśmy to głównie klasyczne bluzy w trzech kolorach z kapturem z naszym logiem na plecach i koszulka LONGWAVE ORIGINAL CLASSIC DESIGN.

| BLACK HOODIE LONGWAVE Unisex |

| GREY HOODIE LONGWAVE Unisex |

| BLUE HOODIE LONGWAVE Women |

Koszulka ORIGINAL CLASSIC DESIGN LONGWAVE z dwoma deseczkami na piersi niewątpliwie wprowadza klasykę w surferski klimat 😉 

ORIGINAL

CLASSIC 

DESIGN 

LONGWAVE BOARDS*collection #surfinginthecity

Nowością również w naszej kolekcji jest po raz pierwszy Koszula Cozy Black / Red,  która z pewnością wpasuje się na każdą okazję, plaże, na dechę czy do biura.  

2. Drugim tematem naszej kolekcji jest SUMMER TRIP

Główną misją na koszulkach było stworzenie prostej grafiki dla osób, którę kochają podróżować i aktywnie spędzać czas. Stwierdziliśmy, że do całości bezsprzecznie wpasuję się nasz Van longwave, dlatego po prostu Musiał być! Klimatyczny niepowtarzalny w którym czujemy się jak w domu i kochamy nim podróżować

Koszulka White Van LONGWAVE - collection summer trip 

 

Finalnie na koszulkach znajdziecie słońce, Fale, góry i naszego Orginalnego Vana z profilu z deseczkę longwave na dachu. Całość została podpisana hasłem „Summer trip”, które mówi wszystko.

 Koszulka występuje w dwóch kolorach biały i granatowy oraz we wszystkich rozmiarach przeznaczona dla każdego.

Ciuch z limitowej serii Godny Uwagi! 😉

koszulka Dark blue Van LONGWAVE - collection summer trip

Z pewnością też nie mogliśmy zapomnieć o naszych najmłodszych. Prawdopodobnie teraz cała rodzina jest gotowa na tripa. ;))

                                                     Summer Trip KIDS

Dodatkowo KUPUJESZ – POMAGASZ przekazując 5% na Fundację Mare. 

LONGWAVE Boards
#razemdlabaltyku
#longwaveboards
#collection2020

Teraz już wiesz co i jak!

Jeśli chciałbyś mieć coś od nas, daj nam znać na FB, IG a dostaniesz dodatkowy GIFT do paczki.

Dziękujemy!  

PODSUMOWANIE ROKU 2022

PODSUMOWANIE ROKU 2022 LONGWAVE W DZIEŃ DOBRY TVN Wyjazd Boże ciało – Rozpoczęcie sezonu z LONGWAVE CAMP – Łączymy pokolenia.
Czytaj

RELACJA Z LONGWAVE CAMPS 2022

LONGWAVE CAMP 22’  Kolejny fantastyczny sezon za nami. W tym roku zostały pobite liczne rekordy. Ilość uczestników w całym sezonie
Czytaj

PRZYGOTUJ SIĘ DO SEZONU Z LONGWAVE CAMP

Przygotuj się do sezonu z LONGWAVE CAMP  W tym roku wychodzimy naprzeciw naszym młodym uczestnikom obozów. Oprócz standardowych rozmiarów bluz
Czytaj