Kto stoi za firmą LONGWAVE

Zuzia i Tomek. Zajmujemy się absolutnie wszystkim. Rozmawiamy z Wami przez telefon, internetowo, szykujemy wszystkie treści, ustalamy kolekcje, wdrażamy nowe pomysły, jesteśmy fizycznie na każdym evencie oraz obozie.

Odkąd połączyliśmy siły realizujemy swoje cele i misję, żeby tworzyć coś wyjątkowego razem z Wami. A zaczęło się...

MEDIA O NAS

Zobacz video!

Zobacz video!

Efektem naszych działań są takie projekty jak:

LONGWAVE BOARDS

Bambusowe deski z naszym autorskim truckiem. Deski mają na celu w jak najlepszy sposób odwzorować surfing..na lądzie. Oraz możliwość swobodnego przemieszczania się na desce w warunkach miejskich

LONGWAVE COLLECTION

Kolekcje ubrań inspirowane naszym życiem. Co roku projektujemy nowe wzory inspirowane naszymi przygodami. Wszystko produkowane w ograniczonej ilości.

LONGWAVE CAMP

to przede wszystkim rodzinny, surferski klimat. To z pewnością projekt, któremu poświęcamy 100% naszej atencji. Wkładamy wszelkie wysiłki w rozwój naszego pomysłu.

LONGWAVE EVENTS

Imprezy oraz projekty tematyczne mające na celu rozwijać, integrować, bawić. Naszym celem jest przede wszystkim budowanie społeczności, a co za tym idzie organizowanie eventów, które łączą ludzi z pozytywnym nastawieniem do życia i aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Do zobaczenia na Spocie

Zapraszamy do współpracy

ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Aktywności Ruchowej i Zdrowego Stylu Życia „LONGWAVE” oraz biurem podróży LONGWAVE firmy oraz instytucje publiczne