fbpx Skip to content

LONGWAVE CAMP JASTARNIA

Miejsce

Stelmaszczyka 4, 84-140 Jastarnia

Data

27.07-03.08.2024 r.

Cena

2590zł

Pozostało

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

LONGWAVE CAMP 2024 | PÓŁWYSEP HELSKI | WIEK 7-15

Kolejny rok organizacji wyjazdów w Jastarni. Nie mogło nas tutaj zabraknąć także w tym roku! Po zeszłorocznych wyjazdach jesteśmy pewni, że ta lokalizacja to strzał w 10-tkę. Surferski wyjazd w niepowtarzalnym klimacie! Półwysep helski to wachlarz możliwości. Od kąpieli w morzu, warsztatach Longwave na doskonałej nawierzchni, rewelacyjnych wycieczek rowerowych wzdłuż zatoki, szkoleniach w zatoce z płytka wodą po pływanie na MEGA SUPie o zachodzie słońca, warsztaty z pierwszej pomocy, a w razie niepogody zajęcia na Sali gimnastycznej lub odpalenie seansu w Sali kinowej.. Nie wspominając o niepowtarzalnej kuchni, która skrada za każdym razem wszystkim serca.

CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość
i zaangażowanie

Jakość i Zaangażowanie

na każdym CAMPIE jesteśmy fizycznie z naszymi uczestnikami. LONGWAVE CAMP to autorski program nie porównujemy się absolutnie do nikogo, bo wkładamy w to całe serca i energię

Różnorodność
zajęć

Różnorodność
zajęć

Grafik zajęć charakteryzuje się dużym urozmaiceniem, dzięki temu nie ograniczamy uczestników. Zarówno początkujący jak i osoby na zaawansowanym poziomie mają dostosowane ćwiczenia do ich umiejętności. Wszystkie zajęcia opierają się na dobrej zabawie.

Więcej niż jeden turnus

Więcej niż jeden turnus

Oferta skontruowana jest tak aby uczestnik mógł połączyć turnusy. Jest to świetna możliwość do podszkolenia swoich umiejętności, pogłębiania swojej wiedzy, poznania nowych osób (bo prawdą jest, że to ludzie tworzą klimat.

Kameralne grupy

Kameralne grupy

Grupy z założenia są kameralne dzięki czemu zapewniamy komfortowe warunki współpracy. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie oraz poświęcać każdemu tyle uwagi ile potrzebuje.

warsztaty z
I pomocy

warsztaty z
I pomocy

Wykłady z pierwszej pomocy prowadzone są przez wykwalifikowana kadre ze wszystkimi aktualnymi uprawnieniami do prowadzenia profesjonalnych zajęć z udzielania pierwszej pomocy

LONGWAVE
family vibes

LONGWAVE
family vibes

Określenie R O D Z I N A LONGWAVE narodziło się od samych uczestnikow CAMPÓW. Tworzymy rodzinę - społeczność, którą łączy wspólna pasja do życia na 100% Czujemy ogromną wdzięczność za to jakich ludzi przyciągamy i jak niesamowita społeczność tworzy się wokół marki LONGWAVE

Relacje na żywo

Relacje na żywo

Na wyjazdach jesteśmy wyposażeni w kamerki gopro oraz drona. To wszystko po to żeby „nasze” dzieci miały jak najlepsze ujęcia i wspomnienia w postaci multimediów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Starannie dobrane ośrodki zapewniają bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę. Doskonale wiemy, że nie ma nic ważniejszego dla rodzica jak bezpieczeństwo i zadowolenie dziecka!

OPIS CAMPU

Jest to typowy wyjazd surfingowy. Główną uwagę skupimy na szlifowaniu i poznawaniu nowych umiejętności z windsurfingu i kitesurfingu, ale nie zabraknie również innych atrakcji oraz zajęć! Cały obóz to między innymi kurs prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów. W ciągu 7 dni będziemy czerpać energię z walorów jakie daje Półwysep Helski. W bezwietrzne dni przygotowaliśmy mnóstwo alternatyw, wszystkie zachowane w surferskim klimacie. Półwysep Helski to najlepsze miejsce jakie można sobie wymarzyć. Płytka woda ciągnąca się nawet do kilkuset metrów od brzegu, zachodnie wiatry, płaska woda.. Jest to zdecydowanie polska mekka surferów. Jak na każdym z naszych obozów pragniemy wnieść dużo świeżości, radości, pasji, komfortu i przekazać dużo energii. Nasze obozy bazują na małych kameralnych grupach (ok. 30 osób). Dzięki temu standard naszych wyjazdów jest wyższy, jesteśmy bardziej elastyczni, zintegrowani. Uczestnicy mogą poczuć się swobodnie i tworzyć zgraną paczkę nie tylko w swoich podgrupach, ale jako całość. Tworzymy jak to sami nasi obozowicze nazywali obozową RODZINĘ. Zajęcia charakteryzują się dużym urozmaiceniem, dzięki temu nie ograniczamy uczestników. Zarówno początkujący jak i osoby na zaawansowanym poziomie będą miały dostosowane ćwiczenia do ich umiejętności. Grupy dostosowujemy do stopnia zaawansowania. Szkolenia odbywają się w licencjonowanej szkółce windsurfingu/kitesurfingu, która zapewni dla każdego odpowiedni sprzęt. Zarówno pianki, kapoki, trapezy jak i żagle i deski. Doskonale wiemy, że nie ma nic ważniejszego dla rodzica jak bezpieczeństwo i zadowolenie dziecka!

Walory tego miejsca to m.in.
– Świetny nocleg w samym centrum miasteczka,
– 5 minut na plażę,
– 5 minut nad zatokę gdzie odbywają się zajęcia windsurfingu i kitesurfingu
– Idealny sport dla początkujących jak i zaawansowanych surferów
– Możliwość przeprowadzenia zajęć z surfingu (na morzu)
– Mnóstwo alternatyw w razie niepogody
– Oddzielona-prywatna strefa chillu z trampolina i naszym namiotem (miejscem zbiorek) no i oczywiście przeeepyszne jedzenie

DLA KOGO: 

Obóz przeznaczony jest dla dzieci od 7 do 15 roku życia zarówno dla rozpoczynających przygodę z obozami jak ich weteranów… :) Na naszych obozach odnajdą się osoby początkujące jak i na zaawansowanym poziomie. Tworząc grupy bierzemy pod uwagę wiek oraz umiejętności każdego uczestnika. 

ZAPEWNIAMY: 

KAMERALNE GRUPY | SPRAWDZONE OŚRODKI | WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ | SPRZĘT | BOGATY GRAFIK ZAJĘĆ | ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DOPASOWANE DO POZIOMU ZAAWANSOWANIA | PAKIETY DLA OBOZOWICZÓW

Nie zapomnij

  1. Czapka zimowa (po pływaniu na windsurfingu)
  2. Nakrycie głowy chroniące przed słońcem
  3. Legitymacja szkolna
  4. Kieszonkowe (ok.50zł)
  5. Mały plecak
  6. Krem z filtrem UV
  7. Strój kąpielowy na przebranie
  8. Kurtka przeciwdeszczowa
  9. Minimum dwa duże ręczniki (pod prysznic+plażowanie)
  10. Dres

*Na wszystkich obozach LONGWAVE CAMP telefony komórkowe wydawane są raz dziennie na 1 godzinę. Natomiast kierownik i wychowawcy są do dyspozycji Państwa przez cały wyjazd.

Atrakcje

Joga
Kitesurfing
Ognisko
Skimboard
SUPy
Surfing
Trickboard
Warsztaty DIY
Wieczory filmowe
Windsurfing
Wycieczki rowerowe
Zajęcia z pierwszej pomocy

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek

Szkoła podstawowa im. Józefa Wybickiego w Jastarni

Na terenie ośrodka:

Zamknięty obiekt, który zapewnia nam wiele alternatyw na miejscu tj. sala kinowa, sala gimnastyczna, otwarta przestrzeń wygospodarowana na strefę relaksu, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, boisko do gry w piłkę nożna i wiele wiele innych Przestronne pokoje w pełni wyposażone (szafki nocne, szafa na ubrania, stolik, krzesła, łóżka)

Adres

Stelmaszczyka 4, 84-140 Jastarnia

Położenie

Centrum miasta, 5 minut na zajęcia z windsurfingu i kitesurfingu 5 minut na otwarte morze i plaże

RELACJA LONGWAVE CAMP

100%   Z A J A W K I  

Kręcenie filmów kamerami GoPro oraz dronem.   

Wspólne oglądanie filmów szkoleniowych oraz wideoanaliza

Wspólne grillowanie 

CENNIK

CENA OBEJMUJE:

1. zakwaterowanie (7 noclegów)
2. Pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
3. Pełną realizację programu ( 2h szkoleń windsurfingowych, wszystkie zajęcia tematyczne, uzupełniające, zabawy wieczorne)
4. Sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programu (np. pianki, kapoki, deski, żagle itp)
5. Nieograniczony dostęp do pitnej wody
6. Całodobową opiekę wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów
7. Zdjęcia z całego obozu udostępnione w wersji elektronicznej
8. Ubezpieczenie NNW
9. Pakiet obozowicza LONGWAVE CAMP
10. Gwarancja dobrej zabawy!

CENA NIE OBEJMUJE:

1. Transportu
2. Dopłata do kursu kitesurfingowego +300 PLN

Cena standardowa

2590 PLN

Płatne jednorazowo przy rezerwacji

Przy rejestracji po:

31.03.2024 r.

Cena promocyjna

First Minute - Rezerwacja do końca :

31.03.2024 r.

- 100 pln

Rodzeństwo na obozie

- 50 pln

Obóz dwutygodniowy

-100 pln

*maksymalna wysokość wszystkich zniżek to łącznie 150zł