fbpx Skip to content

LONGWAVE CAMP ŁAZY

Miejsce

ul. Leśna 16, 76-032 Łazy

Data

22-29.06.2024 r.

Cena

2590zł

Pozostało

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

LONGWAVE CAMP 2024 | HOLIDAY GOLDEN RESORT | WIEK 7-15

Trzecia edycja wyjazdów dostępna w nowych terminach. Rewelacyjna lokalizacja, tuż przy wejściu na plażę. Ośrodek oferuje moc atrakcji: Aquapark, baseny rekreacyjne, Kids Club, pole do minigolfa, hale animacyjną, boisko, gokarty. Na wyjeździe będziemy korzystać z walorów ośrodka jak i realizować program LONGWAVE.  Dla stałych obozowiczów są to z pewnością nowe atrakcje do sprawdzenia razem z LONGWAVE.

CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość
i zaangażowanie

Jakość i Zaangażowanie

na każdym CAMPIE jesteśmy fizycznie z naszymi uczestnikami. LONGWAVE CAMP to autorski program nie porównujemy się absolutnie do nikogo, bo wkładamy w to całe serca i energię

Różnorodność
zajęć

Różnorodność
zajęć

Grafik zajęć charakteryzuje się dużym urozmaiceniem, dzięki temu nie ograniczamy uczestników. Zarówno początkujący jak i osoby na zaawansowanym poziomie mają dostosowane ćwiczenia do ich umiejętności. Wszystkie zajęcia opierają się na dobrej zabawie.

Więcej niż jeden turnus

Więcej niż jeden turnus

Oferta skontruowana jest tak aby uczestnik mógł połączyć turnusy. Jest to świetna możliwość do podszkolenia swoich umiejętności, pogłębiania swojej wiedzy, poznania nowych osób (bo prawdą jest, że to ludzie tworzą klimat.

Kameralne grupy

Kameralne grupy

Grupy z założenia są kameralne dzięki czemu zapewniamy komfortowe warunki współpracy. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie oraz poświęcać każdemu tyle uwagi ile potrzebuje.

warsztaty z
I pomocy

warsztaty z
I pomocy

Wykłady z pierwszej pomocy prowadzone są przez wykwalifikowana kadre ze wszystkimi aktualnymi uprawnieniami do prowadzenia profesjonalnych zajęć z udzielania pierwszej pomocy

LONGWAVE
family vibes

LONGWAVE
family vibes

Określenie R O D Z I N A LONGWAVE narodziło się od samych uczestnikow CAMPÓW. Tworzymy rodzinę - społeczność, którą łączy wspólna pasja do życia na 100% Czujemy ogromną wdzięczność za to jakich ludzi przyciągamy i jak niesamowita społeczność tworzy się wokół marki LONGWAVE

Relacje na żywo

Relacje na żywo

Na wyjazdach jesteśmy wyposażeni w kamerki gopro oraz drona. To wszystko po to żeby „nasze” dzieci miały jak najlepsze ujęcia i wspomnienia w postaci multimediów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Starannie dobrane ośrodki zapewniają bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę. Doskonale wiemy, że nie ma nic ważniejszego dla rodzica jak bezpieczeństwo i zadowolenie dziecka!

OPIS CAMPU

Doskonała lokalizacja pozwoli nam na świetną zabawę nad samym morzem. Nie zabraknie stałych atrakcji z naszego programu tj. warsztatów na deskach LONGWAVE, wykładów z pierwszej pomocy, warsztatów DIY, festiwal kolorów, skimboard, poranny rozruch/joga, wieczory filmowe “pod chmurką”, trickboard, slackline..Ale z pewnością znajdziemy czas na relaks nad basenami z podgrzewaną wodą, zabawę w aquaparku, korzystanie z animacji, rozgrywki w minigolfa, tenis stołowy, jazdę na gokartach. Nocleg zapewniamy w przestronnych domkach letniskowych z łazienką. Wszystkie domki zarezerwowane są blisko siebie tak, aby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie. Nie jest to typowy ośrodek “kolonijny” ale z doświadczenia wiemy, że jeżdżą z nami dzieci, którym możemy zaufać. ;) LONGWAVE to jedyny organizator wypoczynku dla najmłodszych w tym obiekcie.

DLA KOGO: 

Obóz przeznaczony jest dla dzieci od 7 do 15 roku życia zarówno dla rozpoczynających przygodę z obozami jak ich weteranów… :) Na naszych obozach odnajdą się osoby początkujące jak i na zaawansowanym poziomie. Tworząc grupy bierzemy pod uwagę wiek oraz umiejętności każdego uczestnika. 

ZAPEWNIAMY: 

KAMERALNE GRUPY | SPRAWDZONE OŚRODKI | WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ | SPRZĘT | BOGATY GRAFIK ZAJĘĆ | ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DOPASOWANE DO POZIOMU ZAAWANSOWANIA | PAKIETY DLA OBOZOWICZÓW

Nie zapomnij

  1. Czapka zimowa (po pływaniu na windsurfingu)
  2. Nakrycie głowy chroniące przed słońcem
  3. Legitymacja szkolna
  4. Kieszonkowe (ok.50zł)
  5. Mały plecak
  6. Krem z filtrem UV
  7. Strój kąpielowy na przebranie
  8. Kurtka przeciwdeszczowa
  9. Minimum dwa duże ręczniki (pod prysznic+plażowanie)
  10. Dres

*Na wszystkich obozach LONGWAVE CAMP telefony komórkowe wydawane są raz dziennie na 1 godzinę. Natomiast kierownik i wychowawcy są do dyspozycji Państwa przez cały wyjazd.

Atrakcje

No data was found

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek

Holiday Golden Resort

Na terenie ośrodka:

50 m od plaży. Różnorodność ośrodka, pierwszy w Polsce wodny plac zabaw z multimedialną zjeżdżalnią oraz baseny rekreacyjne z brodzikami dla dzieci.

Adres

ul. Leśna 16, 76-032 Łazy

Położenie

Miejscowości Łazy, obok Mielna w odległości 50 m od plaży. Między jeziorami Bukowo i Jamno. Charakteryzuje ją duża i szeroka plaża.

RELACJA LONGWAVE CAMP

100%   Z A J A W K I  

Kręcenie filmów kamerami GoPro oraz dronem.   

Wspólne oglądanie filmów szkoleniowych oraz wideoanaliza

Wspólne grillowanie 

CENNIK

CENA OBEJMUJE:

1. zakwaterowanie (7 noclegów)
2. Pełne wyżywienie (śniadanie, lunch, obiadokolacja))
3. Pełną realizację programu (wszystkie zajęcia tematyczne uzupełniające, zabawy wieczorne)
4. Sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programu (np. kapoki, deski SUP, SKIM itp)
5. Nieograniczony dostęp do pitnej wody
6. Całodobową opiekę wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów
7. Zdjęcia z całego obozu udostępnione w wersji elektronicznej
8. Ubezpieczenie NNW
9. Pakiet obozowicza LONGWAVE CAMP
10. Gwarancja dobrej zabawy!

CENA NIE OBEJMUJE:

1. Transportu

Cena standardowa

2590 PLN

Płatne jednorazowo przy rezerwacji

Przy rejestracji po:

31.03.2024

Cena promocyjna

First Minute - Rezerwacja do końca :

31.03.2024

- 100 pln

Rodzeństwo na obozie

- 50 pln

Obóz dwutygodniowy

-100 pln

*maksymalna wysokość wszystkich zniżek to łącznie 150zł