fbpx Skip to content

MAJÓWKA LONGWAVE BIKE CAMP SZCZYRK

Miejsce

ul. Wczasowa 20, 43-370 Szczyrk

Data

01-05.05.2024 r.

Cena

1990zł

Pozostało

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

MAJÓWKA LONGWAVE BIKE CAMP 2024 | SZCZYRK

Nowy termin! Nowy rodzinny profil wyjazdu! W weekend majowy, który w tym roku wypada bardzo korzystnie zapraszamy Was na rowery! Pod ten projekt wybraliśmy wyjątkowe miejsce – Szczyrk. Znany kurort turystyczny oferujący szereg możliwości, raj dla osób chcących aktywnie spędzić swój czas wolny.

CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość
i zaangażowanie

Jakość i Zaangażowanie

na każdym CAMPIE jesteśmy fizycznie z naszymi uczestnikami. LONGWAVE CAMP to autorski program nie porównujemy się absolutnie do nikogo, bo wkładamy w to całe serca i energię

Różnorodność
zajęć

Różnorodność
zajęć

Grafik zajęć charakteryzuje się dużym urozmaiceniem, dzięki temu nie ograniczamy uczestników. Zarówno początkujący jak i osoby na zaawansowanym poziomie mają dostosowane ćwiczenia do ich umiejętności. Wszystkie zajęcia opierają się na dobrej zabawie.

Więcej niż jeden turnus

Więcej niż jeden turnus

Oferta skontruowana jest tak aby uczestnik mógł połączyć turnusy. Jest to świetna możliwość do podszkolenia swoich umiejętności, pogłębiania swojej wiedzy, poznania nowych osób (bo prawdą jest, że to ludzie tworzą klimat.

Kameralne grupy

Kameralne grupy

Grupy z założenia są kameralne dzięki czemu zapewniamy komfortowe warunki współpracy. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie oraz poświęcać każdemu tyle uwagi ile potrzebuje.

warsztaty z
I pomocy

warsztaty z
I pomocy

Wykłady z pierwszej pomocy prowadzone są przez wykwalifikowana kadre ze wszystkimi aktualnymi uprawnieniami do prowadzenia profesjonalnych zajęć z udzielania pierwszej pomocy

LONGWAVE
family vibes

LONGWAVE
family vibes

Określenie R O D Z I N A LONGWAVE narodziło się od samych uczestnikow CAMPÓW. Tworzymy rodzinę - społeczność, którą łączy wspólna pasja do życia na 100% Czujemy ogromną wdzięczność za to jakich ludzi przyciągamy i jak niesamowita społeczność tworzy się wokół marki LONGWAVE

Relacje na żywo

Relacje na żywo

Na wyjazdach jesteśmy wyposażeni w kamerki gopro oraz drona. To wszystko po to żeby „nasze” dzieci miały jak najlepsze ujęcia i wspomnienia w postaci multimediów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Starannie dobrane ośrodki zapewniają bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę. Doskonale wiemy, że nie ma nic ważniejszego dla rodzica jak bezpieczeństwo i zadowolenie dziecka!

OPIS CAMPU

W programie przewidujemy 3 dni szkolenia rowerowego z doświadczoną ekipą instruktorów Beskid Bike Academy. Dodatkowo poznamy podstawowe tajniki serwisowania sprzętu oraz cenne wskazówki na wykładach. Wybierzemy się na całodzienną wycieczkę z przewodnikiem na rowerach elektrycznych dzięki, którym będziemy mogli przejechać i zobaczyć znacznie więcej, a przy tym poczuć frajdę (np. przy podjazdach pod górę) jaką daje właśnie ta forma jazdy.

Program dopasowujemy do każdego poziomu zaawansowania. Jeśli będą chęci oraz siły wybierzemy się na trekking w urokliwych okolicznościach przyrody. Dodatkowo będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach z I pomocy co naszym zdaniem jest nieodłącznym elementem takiego wyjazdu. Poza sportowymi atrakcjami przewidujemy jak na majówkę przystało wieczorne ogniska, integracyjne gry i zabawy.

DLA KOGO: 

Dla rodzin, dla singli, dla par, dla uczniów i studentów. Takie wyjazdy opieramy na naszym już kilkuletnim doświadczeniu “ŁĄCZENIA POKOLEŃ” zatem każdy z Was odnajdzie się tutaj. My ze swojej strony zrobimy wszystko aby podtrzymać atmosferę, która towarzyszy uczestnikom na naszych wyjazdach.

ZAPEWNIAMY: 

SPRAWDZONE OŚRODKI | WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ | SPRZĘT | BOGATY GRAFIK ZAJĘĆ | ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DOPASOWANE DO POZIOMU ZAAWANSOWANIA | PAKIETY LONGWAVE DLA UCZESTNIKÓW

Atrakcje

Joga
Ognisko
SUPy
Trekking
Warsztaty DIY
Warsztaty kreatywne
Wieczory filmowe
Wycieczki rowerowe
Wykłady
Zajęcia z pierwszej pomocy

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek

Panorama Szczyrk

Na terenie ośrodka:

Zamknięty obiekt z widokiem na Skrzyczne czyli najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego

Adres

ul. Wczasowa 20, 43-370 Szczyrk

Położenie

Centrum miasta Szczyrk

RELACJA LONGWAVE CAMP

100%   Z A J A W K I  

Kręcenie filmów kamerami GoPro oraz dronem.   

Wspólne oglądanie filmów szkoleniowych oraz wideoanaliza

Wspólne grillowanie 

CENNIK

CENA OBEJMUJE:

1. zakwaterowanie (4 noclegi)
2. Pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
3. Pełną realizację programu LONGWAVE BIKE CAMP
4. Sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programu (np. rowery, kaski, ochraniacze)
5. Nieograniczony dostęp do pitnej wody
6. Całodobową opiekę wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów
7. Zdjęcia z całego wyjazdu udostępnione w wersji elektronicznej
8. Ubezpieczenie NNW
9. Pakiet wyjazdowy LONGWAVE CAMP
10. Gwarancja dobrej zabawy!

CENA NIE OBEJMUJE:

1. Transportu

Cena standardowa

1990 PLN

Płatne jednorazowo przy rezerwacji

Przy rejestracji po:

31.03.2024 r.