fbpx Skip to content

LONGWAVE CAMP DĄBKI

Miejsce

ul. Gleźnowo 57 76-156 Dąbki

Data

03-10.08.2024 r.

Cena

2590zł

Pozostało

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

LONGWAVE CAMP 2024 | SURFING PO HISZPAŃSKU | WIND4YOU | WIEK 7-15

Stała lokalizacja – WIND4YOU

SURFING PO HISZPAŃSKU. 3 edycja wyjazdów. Oprócz sportów wodnych oraz licznych atrakcji na świeżym powietrzu wprowadzamy naukę języka hiszpańskiego poprzez zabawę. Tutaj stawiamy na pełną swobodę. Nie będziemy zamykać się w salach, jeśli warunki atmosferyczne nam na to pozwolą, zajęcia będą przeprowadzane w tak zwanym plenerze.

CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość
i zaangażowanie

Jakość i Zaangażowanie

na każdym CAMPIE jesteśmy fizycznie z naszymi uczestnikami. LONGWAVE CAMP to autorski program nie porównujemy się absolutnie do nikogo, bo wkładamy w to całe serca i energię

Różnorodność
zajęć

Różnorodność
zajęć

Grafik zajęć charakteryzuje się dużym urozmaiceniem, dzięki temu nie ograniczamy uczestników. Zarówno początkujący jak i osoby na zaawansowanym poziomie mają dostosowane ćwiczenia do ich umiejętności. Wszystkie zajęcia opierają się na dobrej zabawie.

Więcej niż jeden turnus

Więcej niż jeden turnus

Oferta skontruowana jest tak aby uczestnik mógł połączyć turnusy. Jest to świetna możliwość do podszkolenia swoich umiejętności, pogłębiania swojej wiedzy, poznania nowych osób (bo prawdą jest, że to ludzie tworzą klimat.

Kameralne grupy

Kameralne grupy

Grupy z założenia są kameralne dzięki czemu zapewniamy komfortowe warunki współpracy. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie oraz poświęcać każdemu tyle uwagi ile potrzebuje.

warsztaty z
I pomocy

warsztaty z
I pomocy

Wykłady z pierwszej pomocy prowadzone są przez wykwalifikowana kadre ze wszystkimi aktualnymi uprawnieniami do prowadzenia profesjonalnych zajęć z udzielania pierwszej pomocy

LONGWAVE
family vibes

LONGWAVE
family vibes

Określenie R O D Z I N A LONGWAVE narodziło się od samych uczestnikow CAMPÓW. Tworzymy rodzinę - społeczność, którą łączy wspólna pasja do życia na 100% Czujemy ogromną wdzięczność za to jakich ludzi przyciągamy i jak niesamowita społeczność tworzy się wokół marki LONGWAVE

Relacje na żywo

Relacje na żywo

Na wyjazdach jesteśmy wyposażeni w kamerki gopro oraz drona. To wszystko po to żeby „nasze” dzieci miały jak najlepsze ujęcia i wspomnienia w postaci multimediów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Starannie dobrane ośrodki zapewniają bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę. Doskonale wiemy, że nie ma nic ważniejszego dla rodzica jak bezpieczeństwo i zadowolenie dziecka!

OPIS CAMPU

Codzienne zajęcia z windsurfingu, kajaki, skimbord, supy.. to tylko niektóre z naszych atrakcji. Pragniemy wnieść dużo świeżości, radości, pasji, komfortu i przekazać dużo energii oraz urozmaicać zainteresowania Waszych pociech, co sprzyja późniejszemu rozwojowi. Dlatego nasze obozy bazują na małych kameralnych grupach (ok. 30 osób), które pozwalają nam nawiązać bliskie kontakty emocjonalne, zapewniają komfortowe warunki współpracy. Uczestnicy mogą poczuć się swobodnie i tworzyć zgraną paczkę. Zajęcia charakteryzują się dużym urozmaiceniem, dzięki temu nie ograniczamy uczestników. Zarówno początkujący jak i osoby na zaawansowanym poziomie bedą miały dostosowane ćwiczenia do ich umiejętności. Starannie dobrane ośrodki zapewniają bezpieczeństwo i doskonałą zabawę. Doskonale wiemy, że nie ma nic ważniejszego dla rodzica jak bezpieczeństwo i zadowolenie dziecka!

DLA KOGO: 

Obóz przeznaczony jest dla dzieci od 7 do 15 roku życia zarówno dla rozpoczynających przygodę z obozami jak ich weteranów… :) Na naszych obozach odnajdą się osoby początkujące jak i na zaawansowanym poziomie. Tworząc grupy bierzemy pod uwagę wiek oraz umiejętności każdego uczestnika. 

ZAPEWNIAMY: 

KAMERALNE GRUPY | SPRAWDZONE OŚRODKI | WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ | SPRZĘT | BOGATY GRAFIK ZAJĘĆ | ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DOPASOWANE DO POZIOMU ZAAWANSOWANIA | PAKIETY DLA OBOZOWICZÓW

Nie zapomnij

  1. Czapka zimowa (po pływaniu na windsurfingu)
  2. Nakrycie głowy chroniące przed słońcem
  3. Legitymacja szkolna
  4. Kieszonkowe (ok.50zł)
  5. Mały plecak
  6. Krem z filtrem UV
  7. Strój kąpielowy na przebranie
  8. Kurtka przeciwdeszczowa
  9. Minimum dwa duże ręczniki (pod prysznic+plażowanie)
  10. Dres

*Na wszystkich obozach LONGWAVE CAMP telefony komórkowe wydawane są raz dziennie na 1 godzinę. Natomiast kierownik i wychowawcy są do dyspozycji Państwa przez cały wyjazd.

Atrakcje

Jazda na bananie za motorówką
Joga
Kajaki
Nauka języków obcych
Ognisko
Skimboard
SUPy
Surfing
Trickboard
Warsztaty DIY
Warsztaty kulinarne
Wieczory filmowe
Windsurfing
Wing Foil
Wycieczki rowerowe
Zajęcia z pierwszej pomocy

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek

WIND4YOU

Na terenie ośrodka:

staw wodny, kanał portowy, baza sportów wodnych , kemping , boisko do piłki nożnej , koszykówki i siatkówki plażowej, sklep

Adres

ul. Gleźnowo 57 76-156 Dąbki

Położenie

Baza leży na 3 ha działce z dostępem do linii brzegowej jeziora Nad jeziorem Bukowo od strony miejscowości Glęźnowo na południowym brzegu 3 km od Dąbek i od plaży morskiej drogą , 2 km w linii prostej wodą 12 km do Darłowa , 25 km do Koszalina , 15 km do Mielna

RELACJA LONGWAVE CAMP

100%   Z A J A W K I  

Kręcenie filmów kamerami GoPro oraz dronem.   

Wspólne oglądanie filmów szkoleniowych oraz wideoanaliza

Wspólne grillowanie 

CENNIK

CENA OBEJMUJE:

1. zakwaterowanie (7 noclegów)
2. Pełne wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja)
3. Pełną realizację programu ( szkolenia windsurfingowe 2h dziennie, 1h dziennie nauka języka hiszpańskiego, wszystkie zajęcia tematyczne, uzupełniające, zabawy wieczorne)
4. Sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programu (np. pianki, kapoki, deski, żagle itp)
5. Nieograniczony dostęp do pitnej wody
6. Całodobową opiekę wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów
7. Zdjęcia z całego obozu udostępnione w wersji elektronicznej
8. Ubezpieczenie NNW
9. Pakiet obozowicza LONGWAVE CAMP
10. Gwarancja dobrej zabawy!

CENA NIE OBEJMUJE:

1. Transportu

Cena standardowa

2590 PLN

Płatne jednorazowo przy rezerwacji

Przy rejestracji po:

31.03.2024 r.

Cena promocyjna

First Minute - Rezerwacja do końca :

31.03.2024 r.

- 100 pln

Rodzeństwo na obozie

- 50 pln

Obóz dwutygodniowy

-100 pln

*maksymalna wysokość wszystkich zniżek to łącznie 150zł