fbpx Skip to content

ZAKOŃCZENIE SEZONU Z LONGWAVE ŁĄCZYMY POKOLENIA #VANLIFE

Miejsce

U. Widokowa 9, 58-534 Ściegny k. Karpacza

Data

29.08-01.09.2024 r.

Cena

590zł

Pozostało

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

ZAKOŃCZENIE SEZONU Z LONGWAVE ŁĄCZYMY POKOLENIA #VANLIFE

Po latach owocnego rozpoczęcia sezonu nad morzem, nadszedł czas na zakończenie w górach!!! Gwarantujemy Wam, że będzie to wyjątkowe wydarzenie! Wybraliśmy miejsce bliskie naszemu sercu. Znając Was jesteśmy przekonani, że również je pokochacie! Jest to świetna okazja do kolejnego, wspólnego spotkania pozytywnej społeczności LONGWAVE. W programie aktywności w niepowtarzalnym klimacie! Nie może Was tam zabraknąć!

CO NAS WYRÓŻNIA

Jakość
i zaangażowanie

Jakość i Zaangażowanie

na każdym CAMPIE jesteśmy fizycznie z naszymi uczestnikami. LONGWAVE CAMP to autorski program nie porównujemy się absolutnie do nikogo, bo wkładamy w to całe serca i energię

Różnorodność
zajęć

Różnorodność
zajęć

Grafik zajęć charakteryzuje się dużym urozmaiceniem, dzięki temu nie ograniczamy uczestników. Zarówno początkujący jak i osoby na zaawansowanym poziomie mają dostosowane ćwiczenia do ich umiejętności. Wszystkie zajęcia opierają się na dobrej zabawie.

Więcej niż jeden turnus

Więcej niż jeden turnus

Oferta skontruowana jest tak aby uczestnik mógł połączyć turnusy. Jest to świetna możliwość do podszkolenia swoich umiejętności, pogłębiania swojej wiedzy, poznania nowych osób (bo prawdą jest, że to ludzie tworzą klimat.

Kameralne grupy

Kameralne grupy

Grupy z założenia są kameralne dzięki czemu zapewniamy komfortowe warunki współpracy. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie oraz poświęcać każdemu tyle uwagi ile potrzebuje.

warsztaty z
I pomocy

warsztaty z
I pomocy

Wykłady z pierwszej pomocy prowadzone są przez wykwalifikowana kadre ze wszystkimi aktualnymi uprawnieniami do prowadzenia profesjonalnych zajęć z udzielania pierwszej pomocy

LONGWAVE
family vibes

LONGWAVE
family vibes

Określenie R O D Z I N A LONGWAVE narodziło się od samych uczestnikow CAMPÓW. Tworzymy rodzinę - społeczność, którą łączy wspólna pasja do życia na 100% Czujemy ogromną wdzięczność za to jakich ludzi przyciągamy i jak niesamowita społeczność tworzy się wokół marki LONGWAVE

Relacje na żywo

Relacje na żywo

Na wyjazdach jesteśmy wyposażeni w kamerki gopro oraz drona. To wszystko po to żeby „nasze” dzieci miały jak najlepsze ujęcia i wspomnienia w postaci multimediów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Starannie dobrane ośrodki zapewniają bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę. Doskonale wiemy, że nie ma nic ważniejszego dla rodzica jak bezpieczeństwo i zadowolenie dziecka!

OPIS CAMPU

Camp 66 to całoroczny kemping otoczony lasami, polami i łąkami. Usytuowany nieopodal Karpacza z widokiem na Śnieżkę. Rewelacyjne miejsce wypadowe na wycieczki rowerowe oraz piesze. Na kempingu panuje wyjątkowa atmosfera. W restauracji posiłki przygotowywane są na miejscu z sezonowych produktów. Można skosztować domowych lodów, wypieków i pysznej lemoniady. Klimat, który panuje na tym kempingu jest przyciągający i sprzyjający oderwaniu się od codziennych obowiązków. Tutaj się odpoczywa!

Dodatkowo jest to świetna okazja do przyjazdu kamperem, rozbicia namiotu lub skorzystania z noclegu w wyposażonym namiocie wojskowym. To na tym wyjeździe warto sięgnąć po przygodę! ;) Namawiamy Was do wypożyczenia kampera lub samochodu z namiotem na dachu aby spróbować czegoś nowego i z pewnością wyjątkowego. Wszystkich posiadających mobilny dom to jest ten czas do wspólnego biwakowania – zlotu LONGWAVE!

Ale nie martwcie się! Dla tych, którzy stawiają na stały grunt mamy do zaoferowania 5 sześcioosobowych, przestronnych domków z bali.

A co w programie?

Trekkingi – spacery łatwiejsze i te trochę trudniejsze.
Mamy możliwość wejścia na Śnieżkę, przejścia się na pyszny obiad do Schroniska Samotnia, wyprawa do schroniska Łomniczka, do domu śląskiego, opcji jest wiele wszystko zależy od grupy ;)
Rowery- wokół kempingu jest sporo malowniczych tras rowerowych. Dodatkowo będziemy mieli okazję spróbować jazdy na rowerach elektrycznych z dowozem sprzętu pod sam kemping (jest to opcja dodatkowo płatna)
Warsztaty
– Liczne zajęcia twórcze między innymi warsztaty z robienia pizzy!
– Koncert na żywo
– Ogniska
– LONGWAVE SECRET SPOT
– Program LONGWAVE
– Wystąpienia podróżników

CENA 590 PLN OBEJMUJE ZAKWATEROWANIE W DOMKACH BEZ WYŻYWIENIA

W PRZYPADKU PRZYJAZDU KAMPEREM LUB POD NAMIOT
(CENA OBEJMUJE MIEJSCE KEMPINGOWE + CAŁY PROGRAM WYJAZDU)

*BEZ WYŻYWIENIA CENA 390 PLN

Dzieci do lat 3 FREE

DLA KOGO: 

Na tym wyjeździe nie ma podziałów wiek od 0 do 100 ;) ŁĄCZYMY POKOLENIA

ZAPEWNIAMY: 

SPRAWDZONE OŚRODKI | WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ | SPRZĘT | BOGATY GRAFIK ZAJĘĆ | ZAJĘCIA INDYWIDUALNE DOPASOWANE DO POZIOMU ZAAWANSOWANIA | PAKIETY DLA UCZESTNIKÓW LONGWAVE

Atrakcje

Joga
Koncerty
Ognisko
Trekking
Trickboard
Warsztaty DIY
Warsztaty kreatywne
Warsztaty kulinarne
Wieczory filmowe
Wycieczki rowerowe
Wykłady
Zajęcia z pierwszej pomocy

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek

Camp66

Na terenie ośrodka:

Plac zabaw,

Adres

U. Widokowa 9, 58-534 Ściegny k. Karpacza

Położenie

10 minut do centrum miasta Karpacz

RELACJA LONGWAVE CAMP

100%   Z A J A W K I  

Kręcenie filmów kamerami GoPro oraz dronem.   

Wspólne oglądanie filmów szkoleniowych oraz wideoanaliza

Wspólne grillowanie 

CENNIK

CENA OBEJMUJE:

1. zakwaterowanie (3 noclegi)
2. Pełną realizację programu LONGWAVE CAMP
3. Powitalna kolacja
4. Sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programu LONGWAVE
5. Nieograniczony dostęp do pitnej wody
6. Całodobową opiekę wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów
7. Zdjęcia z całego wyjazdu udostępnione w wersji elektronicznej
8. Ubezpieczenie NNW
9. Pakiet wyjazdowy LONGWAVE CAMP
10. Gwarancja dobrej zabawy!

CENA NIE OBEJMUJE:

1. Transportu
2. Wyżywienia

Cena standardowa

590 PLN

Płatne jednorazowo przy rezerwacji

Przy rejestracji po:

31.03.2024 r.