fbpx Skip to content

ODCINEK 5. „Media o Nas” oraz co nowego w przyszłym roku?

20 grudnia, 2020

Odcinek 5 to przede wszystkim wpis poświęcony od czego to się tak naprawdę zaczęło oraz w jakich miejscach udało nam się być na przełomie lat budowania marki LONGWAVE. 

Odcinek 5. „Media o Nas”oraz min. co nowego w przyszłym roku?

  1. Historia produktu? Najlepsze projekty powstają w garażu!
  2. Historia marki? 
  3. Co się wydarzyło? „Media o Nas”. 
  4. Jakie plany na przyszłość? W którym kierunku będziemy się rozwijać? 

Pierwsze powstałe deski LONGWAVE. 5 modeli. Produkty stworzone dla każdego. 

    1. Historia produktu. Najlepsze projekty powstają w garażu!

4 lata tyle dokładnie trwa nasza budowa nad wizerunkiem oraz czas od stworzenia pierwszych desek LONGWAVE, które opublikowaliśmy i pokazaliśmy Wam. W pierwszym roku mocno poświeciliśmy się promocji produktów w naszej najbardziej surferskiej miejscówce w Polsce. Na półwyspie Helskim. To tam zaczęliśmy przygodę z naszymi deskami. Tworzyliśmy materiały dzięki ekipie WGWK, którzy byli twórcą filmu reklamowego. Stworzyliśmy aż 5 modeli dla każdego w każdym wieku. 

Dziś na przełomie lat wyciągnęliśmy wnioski i zaprojektowaliśmy dwa produkty, które spełniają oczekiwania przyszłych klientów na bazie Waszych Opinii.  

    2. Historia marki? 

Marka LONGWAVE  zdecydowanie wykreowana jest z pasji i zamiłowania do sportów. Od początku pomysłu miały powstać produkty, ale także własna kolekcja longwave, która będzie łączyła ludzi o tej samej „zajawce” 😉 Dziś nie tylko mamy własna kolekcje, ale również poszerzyliśmy nasze działania o organizacje Campów dla dzieci. 

Dzięki organizowanym przez Nas wyjazdom zarażamy dzieci od najmłodszych lat. Pokazujemy im wiele możliwości odkrywania i doświadczania nowych pasji.

LONGWAVE CAMP

PÓŁWYSEP HELSKI LONGWAVE CAMP
DĄBKI LONGWAVE CAMP
  1. „Media o Nas” czyli co się wydarzyło na przełomie lat? 

RED BULL to nasz pierwszy sukces w 2017 roku. Rozmowa z Tomkiem po opublikowaniu produktów, które stworzył. Min odpowiada na pytania, Skąd pomysł! na taki biznes?

https://www.redbull.com/pl-pl/longwave-surfing-na-betonie

ELLEMAN. Rozmowa z Tomkiem do gazety ELLEMAN w 2018 r. na temat planów Marki. 

Wywiad na żywo w Dzień dobry TVN z Bartkiem Jędrzejakiem na Poznańkiej Malcie. Rok 2019 

4. Jakie plany na przyszłość? W którym kierunku będziemy się rozwijać? 

LONGWAVE CAMP 

W tym roku zaczęliśmy organizacje naszych Campów. Zdecydowanie dobrze spędzony czas oraz zadowolenie młodych obozowiczów i feedback od rodziców pokazał, że w przyszły rok wskoczymy z podwojona siła. 

Kolekcja LONGWAVE 

Tutaj tez szykują się nowość, nowe rzeczy, nowe grafiki, które z pewnością budują nasza społeczność LONGWAVE. 

Deski LONGWAVE 

Nowe produkty, które musza znaleźć się „na półkach” w miejscach, które będą dostępne dla wszystkich. Musimy pokazać Wam nowy produkt. 

Co dalej.. 

Zdecydowanie z roku na rok rodzą się nowe inicjatywy nowe działania a to wszystko dzięki Wam. Bardzo uważnie słuchamy Was i staramy się tworzyć w każdym roku coś nowego.

Co w 2021? 

Zdecydowanie szykujemy coś totalnie nowego. Każdy będzie mógł doświadczyć nowych, przeżyć i spędzić cudowne chwile w oryginalny sposób. 🤫😉

Jakie plany na dalsze lata? 

Z pewnością jesteśmy na takim etapie, że co chwile rodzą się nowe pomysły, które chcemy realizować. Każdy rok przynosi nowe, kreatywne pomysły, które staramy nie konsekwentnie wdrażać w życie.

🙃🙃 

Dołącz do nas!!

Enjoy!

 #designyourwave #longwaveboards #longwavecamps #collectionlongwave 

PODSUMOWANIE ROKU 2022

PODSUMOWANIE ROKU 2022 LONGWAVE W DZIEŃ DOBRY TVN Wyjazd Boże ciało – Rozpoczęcie sezonu z LONGWAVE CAMP – Łączymy pokolenia.
Czytaj

RELACJA Z LONGWAVE CAMPS 2022

LONGWAVE CAMP 22’  Kolejny fantastyczny sezon za nami. W tym roku zostały pobite liczne rekordy. Ilość uczestników w całym sezonie
Czytaj

PRZYGOTUJ SIĘ DO SEZONU Z LONGWAVE CAMP

Przygotuj się do sezonu z LONGWAVE CAMP  W tym roku wychodzimy naprzeciw naszym młodym uczestnikom obozów. Oprócz standardowych rozmiarów bluz
Czytaj