fbpx Skip to content

RELACJA Z LONGWAVE CAMPS 2020

3 stycznia, 2021

W minionym sezonie letnim odbyły się obozy “LONGWAVE CAMP”. Jest to projekt, w który włożyliśmy całe serce, który dał nam ogromną satysfakcję, spełnienie oraz wiarę w to, że jak się bardzo czegoś chce to jest to do spełnienia. 

W tym wpisie chcielibyśmy pokrótce opisać naszą relację, na co zwracamy szczególną uwagę oraz jak przebiegał program na wyjazdach. Wystartowaliśmy z ofertą na przyszły sezon dlatego uznaliśmy, że to idealny czas na refleksje, wnioski oraz na dawkę pozytywnych wspomnień.

Obozy LONGWAVE CAMP 

Pragniemy wnieść dużo świeżości, radości, pasji, komfortu i przekazać dużo energii oraz urozmaicać zainteresowania Waszych pociech, co sprzyja późniejszemu rozwojowi. Dlatego nasze obozy bazują na małych kameralnych grupach (ok. 30 osób), które pozwalają nam nawiązać bliskie kontakty emocjonalne, zapewniają komfortowe warunki współpracy. Uczestnicy mogą poczuć się swobodnie i tworzyć zgraną paczkę.

Zajęcia charakteryzują się dużym urozmaiceniem, dzięki temu nie ograniczamy uczestników. Zarówno początkujący jak i osoby na zaawansowanym poziomie będą miały dostosowane ćwiczenia do ich umiejętności.

Starannie dobrane ośrodki zapewniają bezpieczeństwo i doskonałą zabawę. Doskonale wiemy, że nie ma nic ważniejszego dla rodzica jak bezpieczeństwo i zadowolenie dziecka! 

Na naszych obozach każdy znajdzie coś dla siebie! Stawiamy na doświadczanie, nauczanie i swobodę. Staramy się tworzyć ciepłą atmosferę i zarażać młodych pasją. Nasz program jest bardzo obfity. Głównie oparty na aktywnym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Co najważniejsze są to aktywności dobierane indywidualnie  to znaczy dostosowane do możliwości uczestnika. Dzięki temu każda osoba odnajdzie się niezależnie od poziomu zaawansowania.

Kolejną rzeczą na którą zwracamy szczególną uwagę to atmosfera, komfort.

Wielu tegorocznych obozowiczów rozpoczęło swoją przygodę z wyjazdami bez obecności rodziców właśnie z nami. Była to ogromna odpowiedzialność i specjalna misja, którą udało nam się zrealizować na najwyższym poziomie o czym świadczy feedback od rodziców <3 

Zależy nam, aby każdy uczestnik czuł się komfortowo i miał przez ten tydzień jak najlepszy czas. Dlatego codziennie dajemy wszystkim szansę na wypowiedzenie swojego zdania. Siadamy w kółku i przedstawiamy swoje plusy i minusy danego dnia. Są to dla nas bardzo ważne informacje dlatego cieszymy się z takiego zaangażowania naszych uczestników. 

PROGRAM 

Nasz program obejmował takie atrakcje jak:

WINDSURFING
SUP
HOLI PARTY
STRZELANIE Z ŁUKÓW
TRICKBOARD
SKIMBOARD
KITESURFING
WYCIECZKI ROWEROWE
SUP
SURFING
GRILL PARTY
WARSZTATY DIY
WARSZTATY JAZDY NA DESKACH LONGWAVE
OGNISKA
BANAN ZA MOTORÓWKĄ
WIECZORY FILMOWE POD CHMURKĄ
WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY
GRY INTEGRACYJNE

SPOTKANIA Z WYBITNYMI SPORTOWCAMI

PORANNY ROZRUCH
NAGRYWKI KAMERĄ GOPRO
NAGRODY

Zależy nam zeby nasi uczestnicy rozszerzali swoja wiedze, świadomość oraz poznawalI wybitne osoby. Dlatego z przyjemnością zapraszamy wybitnych sportowców, aby mogli przekazać swoja wiedze i podzielić się doświadczeniem.

W tym roku gościli u nas olimpijczyk (Londyn 2012, Rio de Janeiro 2016), mistrz świata, pływak Radosław Kawęcki oraz uczestnik Pucharu Świata profesjonalny (specjalizujący się lataniem na falach) windsurfer Nikodem Merlak.

Nikodem Merlak
Radosław Kawęcki

PRZEKAZYWANIE WIEDZY

Pierwsza pomoc, filmy edukacyjne/zajawkowe. Wykłady z pierwszej pomocy prowadzone są przez kwalifikowana kadrę. Poza wykładami prowadzimy część praktyczną. Tutaj zdecydowanie pomagają nam w tym posiadanie fantomów praz trenażera AED

Z racji, że większość naszej obozowej ekipy to również wspaniali narciarze obejrzeliśmy dokument ze zdobywania i zjazdu na nartach ze szczytu K2 przez Andrzeja Bergiela. Film autentycznie zachwycał nawet tych najmłodszych. Oczywiście nie obylo sie bez popcornu.

Cieszy nas, że żyjemy w czasach kiedy nauka może być dla każdego i nie musi być nudna..

RELACJE NA ŻYWO

Na każdym turnusie prowadziliśmy relacje w social mediach tak, aby rodzic wirtualnie mógł śledzić wszystko co się u nas dzieje. Opisujemy szczegółowo każdy miniony dzień. Nie oszukujmy się.. Nawet my nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkich atrakcji. Po przyjeździe do domu rodzice wtajemniczeni w program łatwiej wydobędą od dziecka jego emocje, opinie wrażenia odnosząc się do zajęć, sytuacji 

FUUUUN!!!

Ale tak naprawdę wszystko opiera się przede wszystkim na dobrej zabawie. Grupy z założenia nie są duże więc jestesmy elastyczni. Dopasowujemy się do grupy. W każdej chwili możemy zmodyfikowac plan biorąc pod uwagę kondycje uczestników. 

W tym roku lepszej ekipy nie mogliśmy sobie wymarzyć! Zrealizowaliśmy program w 200% z wielkim uśmiechem na twarzy! Nasi uczestnicy sami siebie nazywali RODZINĄ LONGWAVE co już świadczy z jakimi wspaniałymi ludźmi mieliśmy do czynienia. Mamy nadzieję, że w 2021 roku spotkamy się znowu w tej samej ekipie! 

Tęsknimy za Wami! Póki co do zobaczenia na stokach, a już za 6 miesięcy widzimy się na naszych obozach!

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie. Dziękujęmy również za wszystkie pozytywne wiadomości! Czujemy ogromną wdzięczność i moc do dalszego działania 💪🏼 Dzięki Wam wjedziemy w lato 2021 z podwojoną siłą.

Do zobaczenia! 

Sprawdź ofertę 2021!

#longwavecamp2021 #longwaveboards #designyourwave 

PODSUMOWANIE ROKU 2022

PODSUMOWANIE ROKU 2022 LONGWAVE W DZIEŃ DOBRY TVN Wyjazd Boże ciało – Rozpoczęcie sezonu z LONGWAVE CAMP – Łączymy pokolenia.
Czytaj

RELACJA Z LONGWAVE CAMPS 2022

LONGWAVE CAMP 22’  Kolejny fantastyczny sezon za nami. W tym roku zostały pobite liczne rekordy. Ilość uczestników w całym sezonie
Czytaj

PRZYGOTUJ SIĘ DO SEZONU Z LONGWAVE CAMP

Przygotuj się do sezonu z LONGWAVE CAMP  W tym roku wychodzimy naprzeciw naszym młodym uczestnikom obozów. Oprócz standardowych rozmiarów bluz
Czytaj