Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że to już drugi rok organizacji obozów za nami! 

To z pewnością projekt, któremu poświęcamy 100% naszej atencji.  Wkładamy wszelkie wysiłki w rozwój naszego pomysłu. Intensywny grafik zajęć pełen pasji, radości, komfortu oraz intensywnej wymiany świeżej energii. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za Waszą (podwojoną) obecność w tym roku. Mamy już swoich stałych uczestników, dzięki którym nasza ekipa się powiększyła. 

Większość naszych uczestników w tym roku dowiedziało się o obozach drogą „pantoflową”. Co dla nas jest jeszcze większym powodem do dumy, bo skoro Wam się podoba my możemy działać dalej 🙂

Nowi obozowicze to nowa-świeża energia, nowe wyzwania. Każdy obozowicz wkłada od siebie coś nowego, dzięki temu każdy turnus jest inny-niepowtarzalny. My wysłuchujemy każdego-wyciągamy wnioski i modyfikujemy program do wymagań, charakterów oraz kondycji uczestników. Jestesmy wdzięczni za to, że mamy możliwość Was wszystkich poznać.

Rodzina LONGWAVE się powiększyła. Nasza reprezentacja jest w całej Polsce, a nawet Europie (pozdrawiamy Szwecję, Szkocję, Wielką Brytanie, Niemcy oraz Włochy) nie ograniczamy się!

OBOZY LONGWAVE CAMP 

Więcej niż jeden turnus…

Zeszłoroczni obozowicze w tym roku powtórzyli już nie tylko jeden, ale nawet i dwa turnusy. Jedni wybrali opcję łączenia tygodni – tydzień po tygodniu, a inni byli z nami na początku wakacji oraz na końcu. 

W tym roku również skonstruowaliśmy ofertę tak, aby Ci którzy chcieliby uczestniczyć w dwóch tygodniach mogli połączyć turnusy w różnych konfiguracjach 

  • 2 tygodnie w jednej miejscówce:

JASTARNIA https://longwaveboards.com/jastarnia1/

DĄBKI https://longwaveboards.com/dabki1/

  • 2 tygodnie – 2 różne miejscówki 
 
 

Jest to świetna możliwość do podszkolenia swoich umiejętności, pogłębiania swojej wiedzy, poznania nowych osób (bo prawdą jest, że to ludzie tworzą klimat. Drugi tydzień nawet w tym samym miejscu może okazać się zupełnie inny niż ten pierwszy). 

Musimy wspomnieć również o nowym obozowym miejscu, który okazał się być strzałem w 10! 

  • Świetny nocleg w samym centrum miasteczka, 
  • 5 minut na plażę, 
  • 5 minut nad zatokę, gdzie odbywały się zajęcia windsurfingu,
  • Prywatna chill strefa z trampolina i naszym namiotem (miejscem zbiorek) na terenie ośrodka a przede wszystkim przeeepyszne jedzenie – o czym mogli się przekonać również osoby z turnusu w Chałupach.

Mowa o już stałej w naszej ofercie miejscówce na Półwyspie Helskim – J A S T A R N I A.

To miejsce kryje w sobie wachlarz możliwości. Od kąpieli w morzu, warsztatach Longwave na doskonalej nawierzchni, rewelacyjnych wycieczek rowerowych wzdłuż zatoki, szkoleniach w zatoce z płytka wodą po pływanie na MEGA SUPie o zachodzie słońca, zawodach na trampolinie lub w razie niepogody zajęcia na Sali gimnastycznej, odpalenie seansu w Sali kinowej.. (nie wspominając o ukochanych lodach po zajęciach). 

W ofercie na 2022 rok przygotowaliśmy aż 5 propozycji terminów w tej mecce surferów.

Różnorodność zajęć

Szkolenie z windsurfingu jest na każdym turnusie, natomiast zdajemy sobie sprawę, że to nie jest priorytet dla wszystkich dzieci dlatego nie ograniczamy się tylko do pływania na desce- zajęcia są różnorodne tak, aby każdy uczestnik czuł się komfortowo i rozwijał swoje umiejętności kompleksowo. 

Grafik zajęć charakteryzuje się dużym urozmaiceniem, dzięki temu nie ograniczamy uczestników. Zarówno początkujący jak i osoby na zaawansowanym poziomie będą miały dostosowane ćwiczenia do ich umiejętności. Wszystkie zajęcia opierają się na dobrej zabawie. Robimy wszystko, aby zapewnić swoim podopiecznym rozrywki, która bawi, ale również i uczy. 

Grupy z założenia są kameralne dzięki czemu zapewniamy komfortowe warunki współpracy. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie oraz poświęcać każdemu tyle uwagi ile potrzebuje. My po prostu staramy się z naszą grupą zaprzyjaźnić. Dzięki temu uczestnicy są bardzo zgrani – chętni do działania – jeden drugiego nakręca pozytywnie. A wtedy tworzy się magia i wszyscy razem przeżywamy swój najlepszy czas! 😉

KITESURFING
WINDSURFING
SKIMBOARD
BANAN ZA MOTORÓWKA
WARSZTATY NA DESKACH LONGWAVE
WSPÓLNA MEDYTACJA / ROZGRZEWKA
ZAWODY NA TRAMPOLINIE
GRY INTEGRACYJNE
DWA OGNIE
WYKŁADY Z PIERWSZEJ POMOCY
PIŁKA NOŻNA
WARSZTATY DIY
PIŁKA WODNA
SUPY O ZACHODZIE SŁOŃCA
POKAZ TALENTÓW
ZABAWKA ZA MOTORÓWKĄ
WSPÓLNE WYCIECZKI
OGNISKA
ŁÓDŹ WIKINGÓW
SUPY
KĄPIELE W MORZU / PLAŻOWANIE
WYCIECZKI ROWEROWE
TOR PRZESZKÓD
ZAWODY

NOGRODY I PAKIETY DLA OBOZOWICZÓW

HOLI PARTY
I WIELE WIELE INNYCH 😉

W tym roku wprowadziliśmy również nową formułę podsumowania dnia. Oprócz plusow i minusów opowiadaliśmy sobie za co jesteśmy wdzięczni (nie raz zostaliśmy rozłożeni na łopatki wypowiedziami dzieci przykład: „jestem wdzięczny za fajnych kolegów w pokoju”, „jestem wdzięczny za to, że mogę być tutaj z bratem„, jestem wdzięczny za to, że zorganizowaliście nam taki fajny czas”.) 

Natomiast dzień rozpoczynamy krótką „medytacją” z dnia na dzień wydłużamy nasz czas, który spędzamy w ciszy głównym zadaniem jest wsłuchanie się w rożne dźwięki otoczenia. Jest też joga oraz rozruch. 

(Dla niewtajemniczonych: codziennie przeprowadzamy luźne rozmowy z nasza ekipą pod koniec dnia, dajemy możliwość każdemu wypowiedzenia się co danego dnia podobalo się najbardziej, a co mniej. Proszę nam uwierzyć te dzieci mają naprawdę dużo mądrego do powiedzenia, a najpiękniejszy jest ich rozwój- otwieranie się z dnia na dzień, budowanie zaufania, przełamywanie barier – jest to w końcu wypowiedz na forum całego obozu, każdy w ten sposób zostaje wysłuchany. Takie podejście sprawdziło się w tym roku na 100% także na pewno będziemy to kontynuować na kolejnych turnusach)

Relacje na żywo

Na wyjazdach jesteśmy wyposażeni w kamerki gopro oraz drona. To wszystko po to żeby „nasze” dzieci miały jak najlepsze ujęcia i wspomnienia w postaci multimediów. Dodatkowo prowadzimy relacje w social mediach tak, aby rodzic wirtualnie mógł śledzić wszystko co się u nas dzieje w danym czasie. W postach na Facebooku opisujemy szczegółowo każdy miniony dzień. 

Nie oszukujmy się.. Nawet my nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkich atrakcji. Po przyjeździe do domu rodzice wtajemniczeni w program łatwiej wydobędą od dziecka jego emocje, opinie wrażenia odnosząc się do zajęć, sytuacji. 

DZIĘKUJEMY raz jeszcze wszystkim obecnym w tym roku za zaangażowanie, za uśmiechy na twarzach, za moc pozytywnej energii oraz niczym nie skażonej dziecięcej radości. Dziękujemy również naszym partnerom za wsparcie w organizacji. My działamy dalej! Widzimy się już za 6 miesięcy, a z niektórymi na stokach we Włoszech. 

POZDRAWIAMY 😉 

Do zobaczenia! 

⬇️ Sprawdź ofertę na 2022! ⬇️

#longwavecamp2022 #longwaveboards #designyourwave