fbpx Skip to content

ODCINEK 1. Deski LONGWAVE Boards

2 listopada, 2020

To już 3 rok kiedy tworzymy markę LONGWAVE Boards. W tym roku udało nam się dopracować totalnie inny produkt, a co najlepsze 100% Polski produkt. Jako pomysłodawcy całego projektu przygotowaliśmy dla Was cykl odcinków na naszym blogu poświęconym głównie naszym produktom. Będziemy starać się poruszać każdy temat zaczynając od tego skąd wziął się taki pomysł, jak zbudowane są nasze dechy aż do tematu ceny oraz wyjątkowość i unikalność całego projektu. A wszystko po to, abyście jak najlepiej poznali nasze produkty.

Odcinek 1. Deski LONGWAVE Boards.

  1. Skąd pomysł? 
  2. Co to jest? 
  3. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania?
  4. Jak zamówić deski w Pre-orderze?

1. Skąd pomysł? 

Wszystko zaczęło się z pasji do sportów wodnych oraz nowych technologi i cały czas chęci tworzenia czegoś nowego od najmłodszych lat. Dziś na przełomie lat i możliwości współpracy z biurem projektowym Mindsailors Design Studio stworzyliśmy produkt, który z pewnością zasługuje na to, żeby pojawić się na Kalifornisjkich wybrzeżach. My jesteśmy tego świadomi i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby móc pokazywać, a przede wszystkim zarażać pasją wszystkich, których spotkamy na swojej drodze.                                                                               Sam pomysł narodził się trzy lata temu kiedy z zamiłowania do surfingu, życia na plaży postanowiliśmy przenieś ten sam klimat do centrum miasta oraz przeżywać tą samą  „wolność” przedłużać sezon na deskach LONGWAVE, a także bawić się chwilą i przede wszystkim mieć z tego FUN.  Positive vibes

2. Co to jest? Longboard? Surfskate? 

Pewnie niektórzy zadają sobie pytanie co to jest? Czym to się różni od istniejących już na świecie podobnych produktów.   

Wszysycy znaja longboardy czyli przemieszanie się z punkty A do B. Mamy także surfkate’y producentów wielu rodzajów desek, które dostarczają nam wiele emocji i przenoszą ridera z fali na beton. Naszym celem było połączenie właśnie tych dwóch pojęć. Naszą misją było stworzenie takiej technologii, która w jednym produkcie dostarczy nam te dwa rozwiązania. Naszych desek nie nazywamy longboard ani surfskate to deski LONGWAVE, które łączą ze sobą dwa style jazdy SURF & LONGBOARD SYSTEM.

3. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania? 

Cel był prosty. Stworzyć produkt z własnym rozwiązaniem „Truck”, który da nam możliwość przemieszania sie na desce w warunkach miejskich oraz poczucie „surfowania” na lądzie dostarczając nam przy okazji intensywny trening. Konstrukcja desek zapewne pomoże nam przygotować się do sezonu letniego ćwicząc równowagę, balans stabilizacje i koordynację mięśniową ćwicząc nawet przed swoim domem. Umiejętności zdobyte na naszych deskach wykorzystamy również w innych sportach wodnych tj. Wakeboarding, windsurfign, kitesurfing, Surfing, SUP. 

Niezależnie od warunków, zawsze i wszędzie masz możliwość jazdy i szlifowania swoich skillsów! #designyourwave 

4. Jak zamówić deski PRE ORDER LONGWAVE Boards 2020? 

Oficjalnie uruchomiliśmy pierwszą produkcję w tym roku. Wyprodukowaliśmy 20 szt desek w 2020r. Mamy 10 desek w rozmiarze 100 cm oraz 10 desek w rozmiarze 140 cm. Na każdym produkcie umieszczony jest nr seryjny deski tj. 0001 – 0020.

Deski dostępne w cenie – 20% od cen katalogowych jako PRO ORDER. W celu zamówienia od nas dechy prosimy o kontakt mailowy lub bezpośredni telefon. 

Wiecej informacji odnośnie samej wyjątkowości oraz unikalności sprzedaży w następnych odcinkach naszego bloga. Wiedzcie, że każdy z Was kupując od Nas dechę z pierwszej produkcji jest w 100% doceniony! 

Stay tuned… 

Enjoy!

#designyourwave #longwaveboards #preorderboards

PODSUMOWANIE ROKU 2022

PODSUMOWANIE ROKU 2022 LONGWAVE W DZIEŃ DOBRY TVN Wyjazd Boże ciało – Rozpoczęcie sezonu z LONGWAVE CAMP – Łączymy pokolenia.
Czytaj

RELACJA Z LONGWAVE CAMPS 2022

LONGWAVE CAMP 22’  Kolejny fantastyczny sezon za nami. W tym roku zostały pobite liczne rekordy. Ilość uczestników w całym sezonie
Czytaj

PRZYGOTUJ SIĘ DO SEZONU Z LONGWAVE CAMP

Przygotuj się do sezonu z LONGWAVE CAMP  W tym roku wychodzimy naprzeciw naszym młodym uczestnikom obozów. Oprócz standardowych rozmiarów bluz
Czytaj