fbpx Skip to content

ODCINEK 2. Z cyklu poznajemy deski LONGWAVE Boards

29 listopada, 2020

To już 3 rok kiedy tworzymy markę LONGWAVE Boards. W tym roku udało nam się dopracować totalnie inny produkt, a co najlepsze 100% Polski produkt. Jako pomysłodawcy całego projektu przygotowaliśmy dla Was cykl odcinków na naszym blogu poświęconym głównie naszym produktom. Będziemy starać się poruszać każdy temat zaczynając od tego skąd wziął się taki pomysł, jak zbudowane są nasze dechy aż do tematu ceny oraz wyjątkowość i unikalność całego projektu. A wszystko po to, abyście jak najlepiej poznali nasze produkty.

Odcinek 2. Z cyklu poznajemy deski LONGWAVE Boards.

  1. Na czym polega wyjątkowość sprzedaży?
  2. Ile kosztują deski LONGWAVE w Pre orderze? 
  3. Na czym polega wyjątkowość i unikalność produktów? 
  4. Co nas wyróżnia?

1. Na czym polega wyjątkowość sprzedaży? 

W tym roku zaczęliśmy pierwsza oficjalna produkcje desek LONGWAVE. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalny certyfikat z każdym zakupem, który potwierdza, że 

„Zostałeś właścicielem deski LONGWAVE Boards. Twój nr seryjny deski to 0001. Pierwsza oficjalna produkcja. Limitowana seria 20 sztuk desek w roku 2020. 100% Polski produkt” 

Możesz zostać właścicielem wyjątkowego produktu. Ponadto w cenie masz możliwość  spersonalizowania produktu tzn. Umieścić swojego logo firmy lub podpis na desce swoje imię i nazwisko.

2. Ile kosztują deski LONGWAVE w Pre orderze? 

-20% tyle wynosi rabat na pierwsze zamówienia jako zamówienie PRE ORDER. 

  • Nasz mała deska LONGWAVE w rozmiarze 100 cm w preorderze kosztuje 1200 zł z 1490 zł 
  • Duża deska LONGWAVE w rozmiarze 140 cm kosztuje 1300 zł z 1690 zł. 

PS W pakiecie każdy z Was może spersonalizować produkt!

#letshavesomefun

3. Na czym polega wyjątkowość i unikalność produktów? 

Jesteśmy twórcami pierwszych tego typu desek na świecie. Kształt na bazie klasycznych desek surfingowych pozwala nam poczuć prawdziwego Surfa trenując nawet przed swoim domem. Trwała konstrukcja, budowa 100% bambusowa, pad antypoślizgowy Black Diamond 3D, który jak w klasycznych dechach Surfboard. Własna zaprojektowana technologia truck, która pozwala nam dostawać swój styl jazdy SURF & LONGBOARD SYSTEM. 

 #designyourwave 

4. Co nas wyróżnia?

Czas pracy nad naszymi produktami to koło 3 lat. Naszym zadaniem było wprowadzenie i pokazanie na światu coś nowego, świeżego przede wszystkim nie powielać produktów, które już są. Mamy deski, które zdedcydowanie wyróżniają się na tle innych z własną technologią TRUCK,  dzięki naszemu rozwiązaniu oraz dajemy możliwości spersonalizowania produktu. 

Bądź jednym z pierwszych właścicieli desek LONGWAVE!

Enjoy!

#designyourwave #longwaveboards #preorderboards

PODSUMOWANIE ROKU 2022

PODSUMOWANIE ROKU 2022 LONGWAVE W DZIEŃ DOBRY TVN Wyjazd Boże ciało – Rozpoczęcie sezonu z LONGWAVE CAMP – Łączymy pokolenia.
Czytaj

RELACJA Z LONGWAVE CAMPS 2022

LONGWAVE CAMP 22’  Kolejny fantastyczny sezon za nami. W tym roku zostały pobite liczne rekordy. Ilość uczestników w całym sezonie
Czytaj

PRZYGOTUJ SIĘ DO SEZONU Z LONGWAVE CAMP

Przygotuj się do sezonu z LONGWAVE CAMP  W tym roku wychodzimy naprzeciw naszym młodym uczestnikom obozów. Oprócz standardowych rozmiarów bluz
Czytaj